Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ако имате проблеми със счупени линкове! Пишете лично съобщение на KpuCk0!

Go down
velislavchoo
velislavchoo


Мнения : 2

Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Съб 16 Ное 2013, 15:26
някой може ли да ми помогне влизам в сервера и ми исписва изгубена връзка и ме искарва ?
KpuCk0
KpuCk0

Администратор
Администратор
http://nayukafactory.co.nr

Никнейм : nF·Tommy
Мнения : 1028

Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Re: Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Съб 16 Ное 2013, 16:00
По точен раздел не успя ли да уцелиш, ами в "Скинове" точно..

Кой сървър да кажеш първо, пък после ще видим как да помогнем, ако можем евентуално.

P.S.: Преместих ти темата!
velislavchoo
velislavchoo


Мнения : 2

Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Re: Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Съб 16 Ное 2013, 20:16
77.78.154.4 този пише ми, че нямам рег а аз имамм..?
Groney
Groney

Модератор
Модератор

Никнейм : nF·Groney
Мнения : 129

Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Re: Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Съб 16 Ное 2013, 23:28
Нямате никъде..не знам к'ва регистрация имаш. Smile
yuksel
yuksel


Мнения : 5

Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Re: Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Пет 13 Дек 2013, 18:04
и на мен сащото ми исшисва имам рег с оригинални скинове сам влизам ии след около 10 секунда ме исхварля и исисва нещо за лфсзоне с2паге
NoFeaR*
NoFeaR*


Мнения : 2

Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Re: Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Пет 13 Дек 2013, 18:27
аз пък си пиша паролата и след 10 сек. ме изхвърля от сервера?
yuksel
yuksel


Мнения : 5

Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Re: Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Пет 13 Дек 2013, 22:11
сащатата работа и при мен е ве братле влизам регистации тва онова пишим пароли никав не става



  • Нарушено правило 5! Прочети правилата! - by WorldWide
TurboLover
TurboLover

Модератор
Модератор
http://www.turbolover-bg.tk/

Никнейм : nF·TurboLover
Мнения : 70

Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Re: Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Пет 13 Дек 2013, 22:15
За регистрация давате лиценз и парола,с която да се логвате.Регистрацията няма да може да ви бъде добавена към InSim-a на момента, може да изчакате 24 часа.
Groney
Groney

Модератор
Модератор

Никнейм : nF·Groney
Мнения : 129

Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Re: Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Съб 14 Дек 2013, 14:19
yuksel написа:и на мен сащото ми исшисва имам рег с оригинални скинове сам влизам ии след около 10 секунда ме исхварля и исисва нещо за лфсзоне с2паге
С т'ва прекрасно писане едва разчетох к'во си писал,НО като гледам тук си списал в 18ч,а първия рег си пратил чак в 19ч с един лиценз и след това в 21ч си пратил втори рег с друг лиценз....В темата на сървъра ясно си пише,че не може на момента да сте регистрирани!TurboLover е пуснал и цитат ,няма да е зле да прочитате къде к'во пише.


NoFeaR* написа:аз пък си пиша паролата и след 10 сек. ме изхвърля от сервера?
А твоята регистрация е вкарана в инсима още на 12ти като си пратил регистрацията..Това,че не можеш да се логнеш си е твой проблем...
Sponsored content


Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка Empty Re: Защо ми исписвакато вляза в сервера изгубена връзка

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите