Ако имате проблеми със счупени линкове! Пишете лично съобщение на KpuCk0!

Share
Go down
SixKillerVR6

default Има ли живи race-ри ?

on Сря 07 Яну 2015, 20:27
Здравейте,

От много време не съм пускал LFS-то и днес взех, че го направих Very Happy Установих обаче, че май съм изчезващ вид вече Crying or Very sad Иска ми се да си намеря компания за Race (не ме влече нито дрифта нито драга, а пък само такива сървъри има с хора). Имам лиценз от много време, но едва от днес взех да го ползвам Mad та в момента наблягам на тренировки с XRR и ако има навити за едно състезанийце в тоя клас ще е СУУУППЕЕЕРР Shocked

Поздрави :good:
Ventspils

Администратор
Администратор
http://fastandcrazy.info

Никнейм : fnc/ Vennie

default Re: Има ли живи race-ри ?

on Пет 09 Яну 2015, 23:24
Докато аз съм жив, ще има живи български рейсъри! Very Happy
Обаче съм малко неактивен в момента, поради куп причини: първата ми сесия като студент, малки проблеми с волана, липсата на състезание и т.н.Щом имаш лиценз, сигурно караш в cargame.nl s2.Ако искаш, можеш да ползваш сървъра на най-добрия български рейсинг отбор Fast And Crazy SimSports(информацията можеш да намериш на началната страница на форума).Мен обикновено можеш да ме намериш на тези две места. Smile

Bulgarian Hotlap Chart || Like Fast And Crazy SimSports on Facebook
SixKillerVR6

on Съб 10 Яну 2015, 09:21
Радвам се да разбера че има и други Very Happy За сега не се подвизавам в конкретни сървъри понеже още тренирам да си припомня карането и по-точно наблягам на XRR понеже нямам опит с нея, а ми е най-на сърце. Пускам се в разни сървъри където се покаже жив човек, защото в 99% от случаите сървърите позволяващи XRR са празни (рейс сървърите). И аз не мога да бъда редовен в играта понеже работя и също съм в сесия от другата седмица, пък и да завършвам ми предстои, но определено ще се радвам в свободно време да се засеча и с други каращи, да обменим опит и да изтъркаме по някоя гума Wink Ще се пробвам по сървърите които спомена да видя какво е положението пък дай боже да се засичаме все по-често :good: Успех с ученето най-вече и пиши тук или на ЛС когато може да се засечем из някой сървър Smile
SixKillerVR6

on Съб 10 Яну 2015, 09:51
Fast And Crazy SimSports ми иска парола, която аз така и не видях никъде из сайта :dontknow:
anton_46

Никнейм : -Ant0n- (anton_46)

on Нед 31 Яну 2016, 14:17
Живи сме, ама не и активни. Very Happy И аз като Вени - студент, почти никакво свободно време...
Sponsored content

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите