Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ако имате проблеми със счупени линкове! Пишете лично съобщение на KpuCk0!

Go down
KpuCk0
KpuCk0

Администратор
Администратор
http://nayukafactory.co.nr

Никнейм : nF·Tommy
Мнения : 1028

Дискусия около нов Racing шампионат Empty Дискусия около нов Racing шампионат

Вто 04 Фев 2014, 13:48
Здравейте,

Наскоро видях, че се организират по-малки състезания и идват прилично хора.

В тази тема ще ви предложа няколко вида състезания.

1. Global STD Series
* XFG + XRG(2% restriction)

- Aston Cadet REV (AS1R)
- Blackwood GP Track (BL1)
- South City Sprint 2 (SO3)
- Kyoto Ring National REV (KY2R)

2. Bulgarian GT Racing League
* FZR(28%  restriction) + XRR(34% restriction) + FXR (32% restriction)

- Aston Club (AS2)
- WestHill International (WE1)
- Kyoto Ring GP Long REV (KY3R)
- Blackwood Historic (BL1X+Layout) (BL11)
- Fernbay Green REV (FE2R)
- Aston National (AS3)

TBS Road Cup
* FZ5(22% restriction/50kg) + FXO (6% restriction/70kg) + RBS (4% restriction/60kg) + XRS (5% restriction/60kg)

- South City Chicane Route REV(SO6R)
- Fernbay Gold (FE3)
- Kyoto Ring National REV(KY2R)
- Aston Cadet (AS1)
- Blackwood GP Track REV(BL1)


Ако е възможно да кажете в коментарите, какво ви харесва и какво не. Какво предпочитате и какво не.
Бъдете сигурни, че организацията ще е на ниво, бил съм част от най-големите български шампионати FBM Trophy, TBO Championship, STD Championship 2012.Всичко ще бъде прототип на S2 шампионат, записвания, протести, скинове, но за да има добра организация се искат и прилични участници.Правилата и другите неща ще се обмислят, след като изберем кое да бъде. Календарите са съгласувани с брат ми (fnc/ Vennie).

/Tommy  - Christian Venelinov
/Vennie - Venelin Venelinov


Последната промяна е направена от KpuCk0 на Вто 04 Фев 2014, 17:24; мнението е било променяно общо 1 път
scroLLeR
scroLLeR


Мнения : 18

Дискусия около нов Racing шампионат Empty Re: Дискусия около нов Racing шампионат

Вто 04 Фев 2014, 14:43
Много е хубаво, че все още Българския локал е буден и има хора, които са навити за състезание. Преди месеци, когато и да се опитвахме да направим състезание нямаше хора, но днес се събират повече хора и се надявам тенденцията да остане и да се събират все повече хора за състезания било то дрифт или рейс в Българския локал. Аз съм навит за всякакво състезание, за да има забавление, а не както повечето правят само карат в круизи и събират пари за нищо...
star94
star94


Мнения : 45

Дискусия около нов Racing шампионат Empty Re: Дискусия около нов Racing шампионат

Вто 04 Фев 2014, 14:45
Смятам че GT Bulgarian Racing League звучи най - добре, харесва ми това че ще е с по - бързи коли и скоростта ще се усеща, също така пистите са интересни и всичко звучи добре.
Няма нещо което да не ми харесва, както в това, така и в другите 2 състезания, просто това ми звучи най - интересно. Smile
WorldWide
WorldWide

Модератор
Модератор

Никнейм : WorldWide
Мнения : 73

Дискусия около нов Racing шампионат Empty Re: Дискусия около нов Racing шампионат

Вто 04 Фев 2014, 16:03
Който и шампионат да бъде организиран ще бъде добре. TBS е нещо ново и ще бъде интересно, но std колите са по-лесни за каране и ще има повече хора според мен.
KpuCk0
KpuCk0

Администратор
Администратор
http://nayukafactory.co.nr

Никнейм : nF·Tommy
Мнения : 1028

Дискусия около нов Racing шампионат Empty Re: Дискусия около нов Racing шампионат

Съб 08 Фев 2014, 10:53
Мнението на болшинството е за Global STD Series.От моя гледна точка как стоят нещата.Не ми пречи кое състезание ще организирам(то се и предполага, щом съм ги пуснал).Просто за да има добра организация, трябва да има и добри състезатели с прилично да държание и спазващи правилата.Ако до края на другата седмица хората подкрепят все още мнението си за "предложение No1", то ще направя всичко възможно да направя всичко от към организация в следващата седмица, т.е имам предвид.. да ви предоставя сървър за тренорвки, да пусна теми за календар, обща дискусия, скинове, протести и т.н. Изработка на логота и те така.Надявам се по време на шампионата, който и да е той, разбиранията ни да са взаимни. Smile

Малко коментари от freedrift, мисля че е важно да се видят и тук.
free_drift написа:определено съм за предложение N2 Smileсамо трябва да бъде включена и писта на south city.

Stoyancho0o написа:N2 със сигурност

Yasen написа:Аз съм за N1 напук на горните мнения

Daytona написа:N1

Mychooo написа:N1

alexmarev написа:Твърдо за 1. Global STD Series
Причини:
Сигурен съм, че само Dominate(и никой друг от изказалите мнение тук) си има понятие как се кара една GTR кола. Участвал съм в STD шампионат, и повярвайте, много по-забавно и интересно е. Много по изравнени сили са, по-лесни от GTR, няма проблеми с гуми и т.н. Нямаме толкова голямо рейс ниво, за да се организира GTR. Надявам се съм се аргументирал добре, и ще ме разберете.

trdcressidarx70 написа:N3 ! SmileОсобено на ето тази писта --> South City Chicane Route REV ще бъде голяма емоция Smileи N1 не е лошо Smile

alexmarev написа:Идеята не е да става меле. Много по-доволен си ако финишираш след 20+ обиколки, от колкото състезанието да се прекрати с червен флаг. Доверете се на хората с повече опит и няма да бъдете разочаровани.

Ventspils написа:
alexmarev написа:Твърдо за 1. Global STD Series
Причини:
Сигурен съм, че само Dominate(и никой друг от изказалите мнение тук) си има понятие как се кара една GTR кола. Участвал съм в STD шампионат, и повярвайте, много по-забавно и интересно е. Много по изравнени сили са, по-лесни от GTR, няма проблеми с гуми и т.н. Нямаме толкова голямо рейс ниво, за да се организира GTR. Надявам се съм се аргументирал добре, и ще ме разберете.
Наистина...
Най-добре е да изберете някой по-бавен клас, в който всички ще имат възможност да кара нормално.Най-добрия вариант е STD шампионат, защото при него гумите много рядко са фактор.Докато при GT3 и TBS нещата не седят така.Особенно при TBS много трудно повечето играчи от форума могат да изкарат 15 обиколки, на която и да е писта без да сменят гуми.Не го считайте като налагане на мнение, а просто като съвет.

trdcressidarx70 написа:
alexmarev написа:Идеята не е да става меле. Много по-доволен си ако финишираш след 20+ обиколки, от колкото състезанието да се прекрати с червен флаг. Доверете се на хората с повече опит и няма да бъдете разочаровани.
Е нямам впредид меле.Просто чисто каране и да има борба/интрига а не едната кола на 5км от другата Smile

shaolina1 написа:Real Life Servers ще подкрепим с каквото можем ! Лично мнение, подкрепям №3, както класа така и пистите избрани. Мисля, че с №3 няма да имат затруднение, участниците. Идеята е да се съберат повече хора, но уви няма много останали добри играчи. Повечето просто се плъзгаме по онази тънка линия между "това е добро" и "не става". Както и самият аз. Желая Успех на организаторите и дано се получи нещо свястно. За месец, два при нас бяха организирани доста състезания, но аз ги наричам повечето мелета, и просто съм доста разочарован от Организацията на нашето общество относно тези неща. Поздрави!

Snoop написа:знам,че ако бъде организирано нещо откъм организация то ще бъде отлично,но откъм каране/състезатели ще е трагедия,затова не гласувам за нито един вариант. дано ме разбирате нямам нищо против играчите,но просто са малко опитните и най-вече сериозните...

успех!

remove написа:N:1 Според мен ще е по интересно и ще има по голяма битка :Д В големия клас ще се разпръснем още преди половината на първата обиколка и ще свърши цялата интрига ! Малко са хората тук който можете да карате добре с силните коли !
KpuCk0
KpuCk0

Администратор
Администратор
http://nayukafactory.co.nr

Никнейм : nF·Tommy
Мнения : 1028

Дискусия около нов Racing шампионат Empty Re: Дискусия около нов Racing шампионат

Вто 07 Апр 2015, 12:27
Щом излезе crack за H версия, очаквайте нещо интересно. Smile
Sponsored content


Дискусия около нов Racing шампионат Empty Re: Дискусия около нов Racing шампионат

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите