Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ако имате проблеми със счупени линкове! Пишете лично съобщение на KpuCk0!

Go down
CapMaTa
CapMaTa


Мнения : 4

Дискусия около редица необикновенни състезания Empty Дискусия около редица необикновенни състезания

Пон 16 Мар 2015, 19:57
Човек се учи от грешките си,но Сармата не е човек очевидно Very Happy
Преди няколко дни в главата ми се появи идея за направата на нещо по-различно и пускам тази тема,за да видя дали ще се съберем достатъчно желаещи.
В какво се състои:
Рали състезание,отсечки на асфалт,макадам и смесени. При записване всеки записва двама играчи - пилот и навигатор. На всички навигатори ще се изпратят предварително подготвени файлове,указващи самото трасе. Всеки екипаж говори в скайп (или се прави обща дискусия,това ще се обмисли допълнително)като навигатора прави каквото трябва указва пътя на пилота. Всички сте гледали онборд от рали,знаете за какво говоря.

Не ми се вярва,че ще се получи нещо,но все пак ми се иска да опитам.
KpuCk0
KpuCk0

Администратор
Администратор
http://nayukafactory.co.nr

Никнейм : nF·Tommy
Мнения : 1028

Дискусия около редица необикновенни състезания Empty Re: Дискусия около редица необикновенни състезания

Сря 18 Мар 2015, 23:28
Вложи усилия в нещо докaзaно и сериозно, според мен ще пожънеш по-голям успех отколкото с тези експерименти.Не ти го кaзвaм зa дa те демотивирaм, a ти го кaзвaм от опит кaто оргaнизaтор нa едни от нaй-големите лиги в бългaрското LFS общество. Smile
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите